אינטליגנציה של ילד מצליח

נעים. יחד. להצלחה.

הצלחה היא הלך רוח. מרכיב בטבע האנושי. וככזה, אפשר לפתח ולטפח אותו.

מצב מנטאלי טבעי שבו אדם נמצא במצב שבו האינסטינקטים שלו ערים והוא פתוח להבחין בהזדמנויות שהעולם מזמן ויש לו כלים לממש אותן. משמע, לממש את הפוטנציאל של עצמו.

התפתחות תקינה אמורה לקרב אותנו למצב של הצלחה.

כשאנחנו מדברים על התפתחות, וכשאנחנו מדברים על התפתחות תקינה, אנחנו מדברים על תנועה קדימה. על התפתחות כוללת של אינטליגנציה של ילד מצליח. אנחנו מדברים על אינטליגנציה גמישה. אינטליגנציית-העל של האינטליגנציות המרובות. האינטליגנציה הנידרשת ביותר בעידן השינויים הבלתי פוסקים.

אנחנו מדברים על המפגש בין הפוטנציאל האישי-אנושי המולד לבין חומרי הגלם שמספקת סביבת ההתפתחות של אדם מטרום ההיריון שלו ועד לאחרית ימיו.

מכאן, אנחנו יכולים לדבר על הילד וסביבת הגידול שלו כעל 'חומר ביד היוצר'. כלומר, לשאוף לספק לילד הזדמנויות מרתקות ומעצימות לשכלל את מגוון האינטליגנציות, הרגשיות, הפיזיות והרוחניות משמעו לפתח את האינטליגנציה להצלחה הטבועה בטבע האנושי של כל אחד מאיתנו.

ההזדמנות שלך, כהורה, היא לספק, באופן מודע ומושכל, קרקע פוריה לפיתוח האינטליגנציה של ההצלחה של הילד שלך. כך, ההתפתחות שלך, בסינרגיה עם יצירת סביבת ההתפתחות של הילד, יוצרת סביבה משותפת של הצלחה שלו, שלך ושלכם.

אתגר הגמישות – הסתגלות בעולם המישתנה היא תנאי הכרחי (אך לא מספיק) למימוש הפוטנציאל הייחודי של כל אחד.

זוהי הקדמה לעבודה שאני עוסק בה (בהנאה רבה) ב 7 השנים האחרונות.

פרטים נוספים בקרוב…